Něco o mně...

9. leden 2008 | 19.05 |

medanek

Jmenuji se Michaela Boorová a bydlím už 20 let v malém městě na severu Čech se jménem Duchcov. Narodila jsem se 13. července 1987 a jako malá byla malé sumo :o)

O škole psát nechci, jsem ráda, že je to za mnou, brrrr učení :o))
Ale hodně mě bavil český jazyk, ať už mluvnice a nebo sloh. A taky dějepis a němčina. Spolužáci byli fajn, ale ne tolik na základce ( tam bych to spočítala na prstech jedné ruky, kdo byl super ) jako na střední ( mno jo, to byly časy :o)) ).
Mám brášku, je o 12 let starší než já a má už svou rodinu. Mám 2 super neteře, 8letou Věrku a 9letou Andrejku. Věrka je bitkař a strašně lochtivá, zatím co Andrejka je slečna s velkým S :o)
Zvířátka by se u mě také našla, mám kočku Miu, která s námi letos oslaví už 3. Vánoce, Osmáka degu Sisinku, které jsou tak 4 roky a korelačku Artura ( mno jo, bylo mi řečeno, že je to samec a najednou měl 4 vajíčka ), které je rok. Před pár dny jsem měla ještě andulku Šmudlinku, ale zemřela, protože už byla stará :o(
Kromě Mii mám všechna zvířátka doma, ale Mijča je u mé babičky, aby nebyla pořád sama.
Jinak co dělám: externě vedu kroužek Hip hop tance v našem Domě dětí a mládeže a občas pro ně i moderuji.
Mé koníčky: tanec, hudba, četba a psaní.. To je jen základ, zajímám se ještě o starověký Egypt, pověsti Řecka a Česka, sleduji filmy, ale nejraději si je přečtu a pak sleduji jejich zfilmování. Také ráda fotím. a peču všelijaké dobroty.
Povahově jsem ukecaná a vysmátá holčina, která má moc ráda srandu a ráda kupuje a vyrábí dárečky pro své blízké, ráda jim pomáhám a pečuji o ně. Jsem ve znamení raka a naprosto to na mě sedí. Jinak by vám o mých vlastnostech měli říct spíš ostatní :o)
Jsem vášnivá sběratelka, sbírám od mala plyšáky ( mám jich cca 300 ), plyšové propisky a sošky starověkého Egypta sbírám teprv rok.
Mno pro začátek to o mně bohatě stačí :o))

µ


pulka srdce.gif


µ

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře