mno horor

10. leden 2008 | 02.59 |
› 

Můj divný sen 15.11.2007

Můj bývalý přítel J se ke mně vrátil. Byla jsem šťastná.

Zeptala jsem se ho, co ta jeho bývalá, která mě předtím nahradila, jestli jí není teď smutno, či co. A on mi odpověděl, že se sní nerozešel, že jí taky miluje.

Odehrávalo se to v nějakém parku asi a ještě tam bylo pár lidí, kteří šli celou cestu jakoby s námi.

Byla jsem hodně naštvaná na něj. Jenže pak jsme se ocitli v nějakém zámku, či co, byla jsem tam já, moje mamka, J, nějací lidé a myslím, že i jeho rodiče, i když si nebyli vůbec podobní. Mno a taky ta jeho, těhotná. A hodně.

Už měla rodit a pořád nemohla dojít do té místnosti. Měla na sobě bílé šaty s páskem pod prsa a až na zem. Šla pomalu a měla obličej zkřivený bolestí. Neměla jsem ji vůbec v lásce, ale šla jsem k ní. Držela se za břicho.Tak jsem jí vzala do náruče, byla strašně lehoučká, a odnesla jí do místnosti, kde měl proběhnout porod.

Místnost byla velká a byly v ní asi 2 klavíry, starobylé, a takové ty gaučíky, co jsou hodně v zámcích v dámských pokojích. Teď si nejsem úplně jistá, jestli jsem ji položila na rám toho gauče či klavír. A začal porod.

Rodila moje mamka, pracuje na gynekologickém oddělení, ale tam, co se dělají operace břich a císařské řezy, na operačním sále. Tohle byl normální porod. Sledovala jsem to z dálky. Mamka jí dala do ruky malou keramickou bílou vázu s umělými květinami, kterou opravdu vlastníme. A to zrovna ve chvíli, kdy jsem k ní šla s tím, že jí chytnu za ruku a pomůžu jí rodit. Chytila jsem jí za ruku a říkala jsem jí: " nekousat a neštípat, " a uklidňovala jsem jí. A když tlačila, tak jsem jí říkala, ať tohle říká. A říkala.

První vylezla nožička. Jenže byla jako nožička od kuřete. Holá a bez prstů.Mamka říkala, že i já jsem šla zadkem a hlavu měla pořád uvnitř.A pak mamka řekla, že je to zmetek, či tak nějak, prostě postižené. Ona totiž ta hlavička nevylezla vůbec, ono jí to nemělo.

Pak " to " mamka dala na rám od gaučíku a vypadalo to jako kuře. Před upečením.

Najednou jsem se ocitla jakoby v naší kuchyni a tam seděla J rodina, ale nebyla si vůbec podobná. Taky jsem seděla a J taky. Mamka stála a bavili jsme se o tom " dítěti ". Bylo naložené ve velkém okurkáči a vypadalo jako veliká a zkroucená salátová okurka. Jo a v nějakém nálevu bylo, žlutém. Nemělo to obličej, jen jednu nohu, která vypadala jako malá tlustá hokejka. A místo hlavy a obličeje to mělo jakoby dvě srdce nad sebou. Říkala jsem, že už jsem to někde viděla, že už se to takhle někde narodilo. A mamka mi to jakoby snad i potvrdila.Mělo to po těle i ty " špičáky ", co mají nakládačky. A bylo to zelené.

J mě podezříval, že jsem tu jeho otrávila, proto je to postižené. A já se bránila, že jsem jí šla pomáhat a budu jí trávit, že je to blbost. A opravdu byla, protože jsem jí nic neudělala. A pak se ptal, jestli by ten obličej mohl být zdeformovaný od těch starých babiček, které pořád šahaly té jeho na břicho. A moje mamka říkala, že to možné je.

Mamka taky říkal, že ty " špičáky " jsou něco od zadečku, asi chlupy, nebo tak nějak. A že to zelené jsou šatičky, které má každé novorozeně pod svou kůží, že já jsem je taky měla.

Pak jsem se vzbudila.µ

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře