kdo jsme

21. leden 2008 | 02.53 |
› 

Tuto taneční skupinu tvoří 6 holek a 1 kluk.

Jmenovitě se tedy jedná o Andreu Šestákovou, Kláru Přibylovou, Martinu Buřičovou, Michalu Szamkovou, Petru Müllerovou, Petru Kopnickou a Zděnka Klementa. V průměru se jedná o věk 9 - 14 let.

Každý ze skupiny je tanečně nadaný, ať už sám dříve účinkoval v jiné skupině či má "pouze" talent.

První hodinu jsme měli začátkem října 2007, ale o tancování nebyla řeč. Seznamovali jsme se a pokecali si, ale byla cítit nedočkavost co se tance týče. Další hodiny už se k tanci přecházelo, ale má chvíle ještě nepřišla. SCRAPíci si sami vymyslely sestavu a moc hezkou, kterou prozatím ukazují na vystoupeních. Trvá přibližně 1 minutu a jedná se o první píseň z mixu celkové hudby, kterou máme připravenou na náš tanec. Má chvíle přijde po Novém roce, kdy i já přispěji svou "troškou mouky do mlýna".

Tuto neděli 16. prosince 2007 budeme mít za sebou již druhé vystoupení. První jsme měli na Mikulášské punčoše, kterou pořádal náš Domov dětí a mládeže. Vystoupení se líbilo a to nás všechny mooooc potěšilo :o) V neděli budeme vystupovat na Kanáru, což je vlastně tenisová akce pořádaná tatínkem jedné naší členky Klárky.

17. prosince 2007 budeme mít poslední hodinu v tomto roce a užijeme si ji s nádechem Vánoc, protože si budeme rozdávat dárky. Samozřejmě si i zatancujeme.

Začínáme opět v lednu a už se moc těšíme!!!!

µ

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře