Bez hlavy.... eeeeej

29. leden 2008 | 23.58 |
› 
Jako dneska jsem měla mimořádné sny...
Nějak nevím, který se mi zdál první... Takže je onázvuju

Sněhovraždaa
S mou dřívější nejlepší a dlooouholetou kámoškou ( které dneska nemůžu přijít na jméno a mám k tomu extra důvod ) R jsme byly někde na asik horách... byla tam i nějaká mamina s dětma a všude byl sníh... Asi jsme u nich byly ubytované... Pak si pamatuju prd a pak nás chtěla zabít právě ta mamina.. Utíkala jsem a ona zašla do nějakého jezírka, které bylo plné listů..

Výzo
Od té vražedkyně jsem utíkala pryč a doběhla do školy, přímo do lavice a tam už seděla R. Pak mi řekla, že bude vysvědčení dneska. No a najednou vešel učitel a začal je rozdávat.. V tom snu jsem hodně chyběla a čekala nekláska.. Navíc to bylo v mé bývalé střední škole..
Na výzu jsem měla přeškrtnuté neklásko z hudebky a místo toho velkou červenou jedničku, z matiky N a jiné předměty tam nebyly..


Narozen bez hlavy
Mám pocit, že jsem s tím klučinou chodila... Narodil se normální, ale neměl hlavu, jen kousek krku... Ale normálně chodil a tak.. A místo hlavy měl jakoby hlavu od figuríny, ale ne ve 3D, jen hlavu a na obličeji vše nakreslené a veeeliký zubatý úsměv.. Nemluvil a snad ani nedýchal... A pořád mi ukazoval, že by chtěl jinou "hlavu", ale ta byla strašidelná... Opět to nebylo 3D, ve předu to mělo nakresleno obličej a i vlasy, ty byly hnědé pod bradu a vlnité... A kreslené....

Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


µ

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře