o UFO a bývalého rodině

9. leden 2008 | 18.59 |
› 

Nejdříve se mi zdál sen s nějakými auty, ale mám pocit, že se mi už zdál jednou.... Jenže si z něj pamatuju prd...

Mno a pak se mi zdál sen, ve kterém hrál hlavní roli můj bývalý J, jeho ségra M a její dcera L a UFO....

S J jsme opět byli spolu ( popravdě jsme rok a něco od sebe a nikdy ho zpět ani nechci a on určo taky ne ) , choval se ke mně hezky, miloval mě moc ( jsou to jen pocity, které mám ve snu ).

Měla jsem jablko, bylo dobré ( mno jo, jablka miluju, máme je z naší zahrádky a jsou výborná ), ale pak jsme s J jeli nějakým výtahem, hnědým s mřížemi a ve vyšším patře potkali jeho tátu, který skládal jablka do bedýnky před svým bytem. Zase na J nadával. Pak mi J řekl, že mám jablko od nich a v ten moment bylo celé shnilé, nedalo se už jíst. Jeli jsme furt dál. Pak se výtah zastavil a najednou tam byla M s L, ale jinde, ve výtahu už jsme nebyli.

Ještě v tom výtahu jsem se bála, jak mě jeho rodina znova přijme.

J někomu říkal, že svůj volný čas tráví se svým bratránkem a s tou jeho přítelkyní, o které J říkal ve snu, že je to jeho švagrová. A že jeho nynější holka, ve snu bývalka, pracuje na poště, úřadě nebo na magistrátě, ale asi úřadě.

J s bratránkem a nějakým klukem šli provokovat UFO.

Na velkém místě byla budova, to byl talíř, vysoká, jakoby válec. Lidi jim dávali suroviny, jinak po ostatních stříleli.

S M a L jsme někam šly, L měla brýle ( které ve skutečnosti za "mé éry" nenosila ) a držela se mě za ruku ( měly jsme spolu výborný vztah i ve skutečnosti ). Potom tam byla zančka nebo lampa, naše spojené ruce se o ní zastavily a L se mě pustila, stála, tak jsem jí obešla, znova ji chytila a šly jsme dál.

Moje maminka se bála, abych přišla domů, bylo to asi před procházkou s M a L ( ve skutečnosti mamka nikdy neusne, když jsem mimo byt ).

Procházely jsme se a najednou se nechtěně ocitly před UFO a oni po nás začali střílet, nejdřív mluvil nějaký mužský hlas, že nemáme nic na "prodej". A někde se i objevily napsané ty dvě věci, ale nejsem si jistá, jestli jsem si to jen sama nepředstavovala v tom snu. Nějaký amoniak či co..

Někam jsme odbíhaly a chtěly utéct, ale nešlo to. Skočily jsme do nějakého žlabu a tam byly úzké a nízké dveře s uzoučkou a nizoučkou chodbou s bílými dlaždičkami, vedoucí do UFA. Najednopu M uviděla asi někde nápis HOW, něco jako zaklínadlo pro přenos, něco řekla, musely jsme se ale všechny držet, a přeneslo nás to k nim.

Nějaká tmavovláska měla v ruce štětku na prach či WC, nutila nás si sednout, že bude masáž, sami jsme se prý na ní "objednaly" ( jako masáž potřebuju doopravdy už jako sůl ), ale najednou tam byli i chlapi, a sedadla s námi šla do vzduchu, a ti se nám snažili narvat do pusy nějaká kovová tentononc, jako lízátka, ale jako kleště. Řekla jsem HOW a něco a pomalu jsme se začaly rozplývat a posouvat dopředu a objevily jsme se jinde.

Jednou jsem zase řekla HOW, ale nedržely jsme se všechny a nic se nestalo. Chtěla jsem nás dostat před UFO, nešlo to, vrátilo nás to zpět, ale pak jsme byly konečně pryč.

Běžely jsme "domů", v nějaké místnosti - jako hala, do které se šlo po schodech - seděla mamka, někdo - chlap pro mě cizí - kluk, bratránek a J. Seděli na něčem v řadě vedle sebe. Dala jsem mamce a J pusu, byli naštvaní, kde jsme.


M měla jiný mobil ( naposledy, co jsme se v realu viděly, měla ten samej, co mám já ), klasiku s anténkou a na hlavě vysokou oválnou čepici - světle fialovou a jakoby plyšovou.

µ

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře